Dr. Sebestyén Sándor: A gordonkajáték technikájának elemzése. (A gordonkatanítás módszertana I. rész.) Bp.,1936, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
Sebestyén Gyula: Elemi isk. tanító-, és tanítónőképzésünk fejlődése. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). A m. kir. vallás- és közoktatásügyi miniszter megbízásából az ezredéves ünnepély alkalmára. Kiadói kopottas egészvászon, kopottas borítóval, szakadt címlappal, intézményi bélyezővel.
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal.) Csoóri Sándor bevezetőjével. (New York, 1983, Püski. Emigráns kiadás.) Fénymásolat!
Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. rész. Magyar Minerva 4. köt. Veszprém, 1986, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány. Reprint.
Bozók Ferenc: Szilveszeri gótika. Válogatott új versek és esszék. Porta Könyvek. Kecskemét,(2011.), Farkas Galéria Bt. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.