https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 297
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1642466
17630
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2087384
17631
367
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Goethe: Werther szerelme és halála. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., én., Az Est-Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2087022
17632
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Az első száz évünk. 1918-2018. Kiadva a XXVI. Felvonó Konferenciára. Bp., 2018., TM-Lift. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2063556
17633
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2089810
17634
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Illyés Gyula: Két kéz. Bp., (1950), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 2069877
17635
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. Bp.,[1998],Hungalibri. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2087035
17636
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Hegyes Zoltán: Szociográfia-részletek. Zalai napló, 171-203 p. Két példány, az egyiken a szerző dedikációjával.
Das Lot is nicht erreichbar
1780716
17637
367
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Petri Mór: Magyar szonettek s egyéb versek. Bp., 1933, szerzői [Varga Sándor ny.]. Kicsit foltos papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1780658
17638
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Virág Benedek válogatott költeményei. Bev., Zlinszky Aladár. Bp., é. n., Lampel Róbert. Kopott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1592254
17639
367
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1592243
17640
367
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Euripides: Iphigenia Taurisban. Bp., 1895, Franklin (Jeles írók iskolai tára 49.). Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1592233
17641
367
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Vachott Sándorné: Rajzok a múltból. Bp., é. n., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse