Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Vörösmarthy-Album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Szerk.: Lándor Tivadar. A Pesti Napló előfizetői részére készült. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Gróf Klebelsberg Kunó beszédei, cikkei és törvényjavaslatai. 1916-1926. Bp., 1927., Athenaeum, 1 t.+XII+687 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, dohos, a hátsó borító kissé foltos.
Vörösmarty Mihály munkái I-VI. köt. Pest, 1871, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, III. és IV. kötet borítója foltos, kopott, az elülső szennylap a III. kötetben javított, a IV. kötetből kijár, dohos, rossz állapotban. "Draskóczy névbejegyzéssel."
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.