Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban
3 db szerelmes-erotikus könyv: A leány meg az isten. Görög szerelmes novellák. Bp., 1988, Magyar Helikon. Kiadói vászon kötésben. Volt könyvtári példány. Alfred de Musset: Gamiani avagy a kicsapongás két éjszakája. Bp., 1989, Únió. Kiadói tűzött papírkötés, sérült gerinccel. Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Bp., 1983, Medicina. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Gáspár András (szerk.): M.A.G.U.S. avagy a Kalandorok Krónikái. Kézikönyv kalandozóknak és útmutató kalandmestereknek. Második, javított kiadás. Bp., 1994, Valhalla Páholy. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3 db Rejtő Jenő (P. Howard) könyv, összegyűjtött regények és elbeszélések három kötetben: Piszkos Fred és a többiek. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei I. kötet + Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. + Vadnyugati és egyéb történetek. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei III. kötet. Mindhárom kötet Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
6 db könyv a Téka sorozatból. Bolyai Levelek. + Kolumbusz Hajónaplója. + Tacitus: Sorsfordulatokban gazdag kor. + Galilei: Párbeszédek. + Newton: A princípiából és az optikából. Levelek Bentleyhez. + Andrád Sámuel: Elmés és mulatságos rövid anekdoták. Kiadói kartonált papírkötés, különböző kiadások.
5 db Békéscsabai Megyei Könyvtár által kiadott bibliofil verseskötet sorozatából, mind számozott és aláírt példányok: Keresztury Dezső: Nyitott kör. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. "A közölt illusztrációk Borsos Miklós munkái". Számozott példány (250/88.) A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) által aláírt! Jó állapotban. + Kovács Kálmán, E.: Az ősz háborúja. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. A rajzok Lipták Pál munkái. Számozott példány (250/186.) A szerző által aláírt! Jó állapotban. + Ladányi Mihály: Föld! Föld! Huszonegy vers. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár. Haraszti Margit illusztrációival. Számozott (226/250), Ladányi Mihály (1934-186) által aláírt példány! Jó állapotban. + Csorba Győző: Március. Tizenhárom vers. Békéscsaba, 1975. Megyei Könyvtár. A rajzok Martyn Ferenc munkái. Számozott (250/94.), a szerző Csorba Győző (1916-1995) által aláírt példány! Enyhén kopott, hátoldalán foltos borítóval. + Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Békéscsaba, 1974. Megyei Könyvtár. Lipták Pál rajzaival. Számozott (250/161.), a szerző Fodor András (1929-1997) által aláírt példány! Enyhén kopott, elszínezödőtt borítóval
Az összes példány kiadói kartonálásban, Fodor András kötet kivételével kiadói papír védőborítóval.
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.