17639.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.