Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127230
17495
367
Dalányi József: Kései vallomás. Emlékképek Fekete Istvánról, várossá nőtt falujáról, 1935-1956. Ajka, 1993, Ajka Város Önkormányzatának Polgérmesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.A szerző, Dalányi József (1911-2002) által dedikált! 2130421
17496
367
Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Ford. Jánosi Gusztáv.2. köt. Bp. 1893. Szent István Társ. Festett, Gottermayer egészvászon-kötésben, 2130416
17497
367
Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóval, félvászon védőborítóval 2127368
17498
367
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1970, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 2124271
17499
367
Villon balladái. Faludy György átköltésében. hn., 1976., Bolyos, 64 p. Kiadói papírkötésben. Szamizdat-kiadás. 2129212
17500
367
Zeke Gyula: Anderson-taktusok. DEDIKÁLT! Bp., 1998, Seneca. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2129220
17501
367
Poszler György: Ezredvégi palackposta (Kérdések és kételyek). DEDIKÁLT! H.n., 2001, Krónika Nova. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2026781
17502
367
2127323
17503
367
2124240
17504
367
G. Baumann: Szép kis vircsaft. H. Sandberg rajzaival. Bp.,1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
2116182
17505
367
2127376
17506
367
3 db könyv - Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn; Tarka rét; A koppányi aga testamentuma. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF