Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Javított félvászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Bp. 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, egy-két kötet gerincén kis sérüléssel, néhol kissé laza fűzéssel.
3 db tankönyv: Népiskolai egységes Vezérkönyvek 8,11.: Beszéd és értelemgyakorlatok a III. osztályban. Helyesírás és nyelvi gyakorlatok a III. osztályban. Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. Bp., 1903. Pallas.
Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.
Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.