16723.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
A. G. Barszkaja-V. N. Berezina-A. N. Izergina: Ermitázs. Francia festészet. A XIX. század és a XX. század eleje. Leningrád-Prága,1966.,Szovjetszkij Hudozsnyik-Artia. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.