17230. 367. Gelaufene Fernauktion Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
0 HUF
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor