https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2017581
15048
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Richard Katz: Heitere Tage mit braunen Menschen. Berlin,1930,Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2064023
15049
367
0
1200
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2103259
15050
367
0
2000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2111429
15051
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés. 2111305
15052
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Judson Edqard: Judson Adoniram élete. Hátsó-India apostola. Bp., é.n., Magvető. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1988901
15053
367
0
1600
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2078012
15054
367
0
2000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. 5 db térkép melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. 2130447
15055
367
0
3600
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete, A Malonyay család egyik leszármazottjának dedikálásával Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2049131
15056
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Reprint! Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1950972
15057
367
0
1400
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1955194
15058
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, Csak egy térképmelléklettel. Jó állapotban. 2034888
15059
367
0
1200
Books: Travelling, Local History
Andere Sammelgebiete
Helytörténeti emlékkönyv. Megjelent Tápiószele első írásos említésének 780. évfordulója alkalmából. Szerk.: Gócsáné Móró Csilla. Tápiószele, 1999, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse