10334. 367. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF 2,65 EUR, 2,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 18x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit