10285. 367. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
46 000 HUF 122,02 EUR, 131,43 USD
0 HUF
Szinte Gábor (1928-2012): Szörföző. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk