16681.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott, foltos borítóval.