10153. 368. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Táj. Rézkarc, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének 1953 bélyegzője. Felcsavarva, foltos 29,5x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert