10347. 368. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Bokor fával, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván