10283. 368. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Swierkiewicz Róbert (1942-): Gyertek, gyertek csillagocskák. Színes litográfia, papír, jelzett, 32x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert