12846. 368. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Csók István (1865 - 1961). A tavasz ébredése. Nyomat, sérült üvegezett fa keretben, 14×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert