12845. 368. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 400 HUF 3,78 EUR, 4,12 USD
0 HUF
Ismeretlen jelzéssel: Indián törzsfőnök. Nyomat, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben. 35,5x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert