Vegyes ékszer tétel, db, közte 2 db fülbevaló pár, zománcberakásos szívalakú medál, ezek sérült papírdobozban (Baranyi Lajos órás és ékszerész, Makó), gyöngyház berakásos karkötő (egy-két apró lepattanással), nyaklánc, változó állapotban, különféle méretben.
Össz. 3 db pecsét: 1 db Kolozsvári M. Kir. Ferencz-József Tudományegyetem, fa tokban, nemzeti színű szalaggal, d: 7,5 cm. 1 db Királyi József Műegyetem pecsétje 1882, sérült fa tokban, d: 7 cm. További 1 db olvashatatlan latin nyelvű felirattal (Signum...), fa talapzaton, d: 7,5 cm.
Sankyo japán díszes fém zenélő doboz fedéllel, mechanikus szerkezettel, a Keresztapa c. film dallamával, működik, jelzett, enyhén kopott, 5x6x7,5 cm/ Sankyo japanese mechanical metal music box machine, playing the score of the movie Godfather