12400. 368. Gelaufene Fernauktion Schiffe Plattensee
1 200 HUF
0 HUF
Eötvös Károly: A balatoni utazás vége. Bp., 1909, Révai. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötésben, laza fűzéssel, két lap sérült, hiányos (176-181. oldalak között) megviselt állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert