11279. 368. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk