20401.
369. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1906 Budapest III. Óbuda, Szentendrei út, Máriakő kápolna. Divald Károly 132. sz. (kopott sarkak / worn corners)
T3