18664.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
A magyar művelődés története. 1-2. köt. (Egy kötetben.) Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László készített. Bp.,[1929], Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró elülső szennylappal. egy hiányzó térképpel, a 390-395. oldalak között az illusztrációk kijárnak.