17661.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Gubcsi Lajos-Gubcsi Anikó: A csillagokban Bubik István. Himnusz, nimbusz, mítosz. Bp., 2005, GL-4 Kft. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.