17567.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kahána Mózes: Hat nap és a hetedik nap. Bukarest, ,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, a hátoldalán kissé sérült borítóban.