17660.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Javított félvászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval.