17669.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
Tamási Áron 3 műve: Ábel a rengetegben.; Ábel Amerikában; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két kötet gerince kopott, a gerincek kissé foltosak.