2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.