1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tersánszky J. Jenő: Makk Marci hőstette. Bp.,1956,Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, firkált belső kötéstáblákkal és hátsó szennylappal.