Kocsis Mihály, Dr. Nagy Tamás: Olimpiai nemzetek. Budapest, 1976, Sport. Kiadói aranyozott műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Megjelent 7000 példányban. Sérült gerinccel.