17236.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Handbook of Chemistry and Physics. Szerk.: Charles D. Hodgman. Cleveland,1962,The Chemical Rubber Publishing. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.