17245.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.