1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.