15646.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.