A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.