1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel, megviselt állapotban.