Jelzés nélkül: Faluszél szélmalommal. Olaj, vászon, foltos, keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/Jelzes-nelkul-Faluszel-szelmalommal-Olaj-vaszon-foltos-keretben-55C39768-cm~II1943480
1943480
10284
369
70000
Beschreibung: Jelzés nélkül: Faluszél szélmalommal. Olaj, vászon, foltos, keretben, 55×68 cm
: turóczi_márk