Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/Olvashatatlan-jelzessel-Arteri-fak-Olaj-vaszon-jelzett-40x60-cm-Keretben~II2109398
2109398
10252
369
Rufpreis:
12 000 HUF 31,83 EUR , 34,29 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben
: kozár_edit