11006. 369. Gelaufene Fernauktion Stich
4 000 HUF
0 HUF
1790 Átkelés a folyón. Rézmetszet, papír, jelzett ( D. Berghem DB), apró gyűrődéssel és szakadással, üvegezett keretben, 38×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk