1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
1913 Turistaság és Alpinizmus. III. évf. XII. füzet. 1913. jun. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.