10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1979 Bőr és cipőtechnika. XXIX. évf. 1-6. sz. 1979. február-december. (Teljes évfolyam.) Bp., Bőr-, Cipő- és Bőrfeldolgozóipari Tudományos Egyesület, 192+4 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka!