1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small patina NMK 133.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Pro Patria 1914" zománcozott, jelzett Ag patrióta medál hátlapon "Tv.Vv" jelzéssel (4,37g/21x29mm) T:2- zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Pro Patria 1914" enamelled, hallmarked Ag patriotic medallion on the back with "Tv.Vv." mark (4,37g/21x29mm) C:VF enamel error
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (56,5x37mm) T:3 zománchiány, egyik pánt letört Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (56,5x37mm) C:F missing enamel, one band is broken NMK 334.