11061. 369. Gelaufene Fernauktion Keramiken
800 HUF
0 HUF
Wilhelmsburg népi mintás fali tányér, kézzel festett, jelzett, mázas kerámia, kis kopásokkal, d: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert