Keramiken Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114016
11015
369
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Rácos tál. Festett mázas kerámia, jelzett, kopott, d:20 cm
2133213
11016
369
15000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 18 cm 2133221
11017
369
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kalapos női figura. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm 2146443
11018
369
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, két apró lepattanással, m: 16 cm 2146440
11019
369
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 2146434
11020
369
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2128247
11021
369
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2133208
11022
369
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással a hajnál, m:35 cm 2150150
11023
369
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): mázas kerámia váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
2147676
11024
369
Art-ceramics
Vén Edit (1937-): Lány. Mázas kerámia, jelzett a hátoldalán 37x19 cm 2149689
11025
369
Art-ceramics
cca 1970 Retró padlóváza, mázas kerámia, alján jelzett ("E"), nyakánál repedéssel, m: 43 cm, d. 25 cm 2146898
11026
369
Art-ceramics
2 db retró Gránit kerámia, jelzett. Kiöntő, m: 8,5 cm. Cukortartó fedéllel, m: 9,5 cm. Hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF