11103. 369. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi Eton mintás porcelán teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, csésze repedt és restaurált, alj kisebb repedéssel, d: 11,5 és 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit