17438.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Fehér Lajos: Új élet szabad földön. Bp.,é.n. (1948), Országos Tervhivatal, 48 p Kiadói illusztrált (jelzett: Vissy) papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.