17444.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, enyhén dohos.