15061.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tulajdonos nevével. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopásnyomokkal.