15062.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Benne a tulajdonos nevével. Kiadói vászonkötésben, kopásnyomokkal, foltos, gerince sérült.