10195. 370. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván